Rreth Cicero

Kompania Cicero sh.p.k siguron rrogat më të kenaqshme në treg dhe bonuse mjaft konkuruese

Ofrojm ambient miqesorë dhe bashkëpunues.

Na kontaktoni ne  +38345303505

CV mund të dergoni në  E-mail         [email protected]

Adresa:Rr.garibaldi Prishtinë

 

 • Operator në gjuhën gjermane

  Cicero Agjent FOREX
  Prishtinë
  • Orar i plotë
  • 1 javë më parë
  • Data e fundit për aplikim: Gusht 20, 2019

Detajet e Kompanisë